Małe przedszkole

Prowadząca: Kamila Jabłecka
dla dzieci od 2 roku życia – adaptacja do przedszkola / Grupa nieaktywna

Minimum w grupie: 6 osób

Zaśpiewamy i zatańczymy, zagramy i policzymy, zjemy, a na koniec porysujemy.

Małe przedszkolaki zapraszamy z opiekunem, osobą dorosłą, do której dziecko ma zaufanie. Zajęcia to nie nauka rozstawania się z rodzicem. Na ten trudny moment macie jeszcze czas. Podczas naszych spotkań będziemy zdobywać ważne dla przyszłego przedszkolaka umiejętności: współpraca w grupie, słuchanie poleceń, tańczenie w kole i chodzenie parami, a także wiele innych. A wszystko to w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze z pomocą naszych najbliższych.

Małe przedszkolaki przez 90 minut będą poznawały przedszkolne życie. Będziemy budować relację z dorosłymi spoza kręgu naszej rodziny. Rodzice dostaną garść pomysłów, jak się bawić w domu, aby wspierać rozwój swoich dzieci i informacje jak sprawić, aby trudny moment rozstania uczynić jak najłatwiejszym.

Prosimy o założenie ubrań, które mogą się pobrudzić i które łatwo jest zdjąć – czasem w zabawie będą nam potrzebne bose stopy, a czasem będziemy masować gołe brzuchy 🙂. Na zajęcia przynosimy na wszelki wypadek ubranie na zmianę.

41570475_1985128278219500_7040490337848000512_n

info o prowadzącej:
Kamila Jabłecka

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i glottodydaktyki, a także terapii pedagogicznej. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu rozwoju i edukacji najmłodszych. Od ponad dwóch lat doskonali się w macierzyństwie pod okiem wymagającego nauczyciela – córki Natalii.
Animatorka, instruktorka zajęć edukacyjnych, autorka scenariuszy i nauczycielka, która nie lubi uczyć. Wierzy, że dzieciom wystarczy nie przeszkadzać w ich rozwoju, a jedynie tworzyć przestrzeń, w której będą mogły samodzielnie odkrywać świat.


Formularz zapisów na zajęcia Małe przedszkole